Dbałość o klienta

 

Sklep prokonsumecki

Płatności

dotpay logo

Dostawa

 1. Czas oraz koszt dostawy.

Wysyłka
(Rodzaj)
Czas dostawy*
(Dni robocze)
Koszt
(Płatność na konto)
Koszt
(Płatność przy odbiorze)
DHL Standard
Dostawa w 3-4 dni 23 zł brutto1
38 zł brutto1
UPS Standard Zagraniczny Dostawa w 6-8 dni 60 zł brutto
80 zł brutto

*Czas liczony od momentu odbioru przez Kuriera.

1 W cenę wliczone jest ubezpieczenie przesyłki do kwoty 499 zł brutto.

Towar zakupiony przez klientów zagranicznych może być wysłany do większości Państw Unii Europejskiej tj.:

 • Austrii
 • Belgii
 • Bułgarii
 • Czech
 • Francji
 • Grecji
 • Hiszpanii
 • Holandii
 • Irlandii
 • Szkocji
 • Litwy
 • Łotwy
 • Monako
 • Niemcy
 • Portugalii
 • Słowacji
 • Wielkiej Brytanii
 • Włoch

 

Na specjalne życzenie klientów, możliwość wysyłki towaru do większości państw świata po wcześniejszej akceptacji naszej wyceny.


2. Realizacja zamówień.
Dokonywanie zamówień jest możliwe 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku. W tym czasie mogą wystąpić także okresowo wymagane prace konserwacyjne, o których klienci będą stosownie poinformowani.

Zamówienia są realizowane od poniedziałku do piątku, w ciągu 48 godzin od dnia zawarcia umowy sprzedaży lub otrzymania płatności w przypadku płatności innej niż za pobraniem. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.

Łączny czas od złożenia zamówienia do dostarczenia przesyłki Klientowi wynosi:

a) dla zamówień krajowych – max. 6 dni roboczych

b) dla zamówień zagranicznych – max. 10 dni roboczych


3. Powiadomienia o wysyłce.

Na adres e-mail będzie wysłana wiadomość, kiedy przesyłka zostanie przekazana kurierowi. Ta wiadomość będzie zawierać numer przesyłki oraz link, dzięki któremu można ją śledzić online, aż do osiągnięcia miejsca docelowego. Przesyłkę również można śledzić bezpośrednio po zalogowaniu się na swoje konto.

Z powodów bezpieczeństwa wszystkie przesyłki wymagają osobistego podpisu, więc prosimy aby w czasie dostarczenia przesyłki pod adresem dostawy była wymagana osoba, która złożyła zamówienie.


4. Nieodebrane przesyłki.

W przypadku nieodebrania przesyłki, firma kurierska zostawi powiadomienie informujące o próbie doręczenia. Pozwoli to na skontaktowanie się z firmą kurierską w celu ponownego dostarczenia przesyłki, w czasie bardziej odpowiednim dla Państwa lub odebrania jej w punkcie logistycznym.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu przesyłka wróci do nas (np. z powodu nieprawidłowego adresu lub kilkukrotnego nie odebrania przesyłki), to poinformujemy Państwa niezwłocznie drogą mailową. Następnie, będzie możliwość wyboru, czy przesyłka ma być ponownie wysłana lub anulować zamówienie.


5. Straty poniesione w skutek opóźnienia nadania.

Jeżeli nadanie będzie opóźnione powyżej 48 godzin tylko i wyłącznie z naszej przyczyny, to zwrócimy Państwu całkowity koszt dostawy, aby zrekompensować poniesione straty. Nie wyłącza to również możliwości dochodzenia przez klienta odszkodowania na zasadach ogólnych.

Zniżki do 50%

Zniżki przy zakupie:

200 zł - 20%

500 zł - 30%

1000 zł - 50%

Nasz ekskluzywny asortyment wykonany jest z wysokiej jakości bawełny egipskiej i zalicza się do niego m.in. ekskluzywna pościel z bawełny egipskiej satyna, ręczniki z bawełny egipskiej, szlafroki z bawełny egipskiej/bambusa oraz dywaniki łazienkowe z bawełny egipskiej. Pościel oraz obrusy szyte są z satyny bawełnianej o jakości 280 oraz 560 thread count z bardzo dużą dokładnością. Dla klientów pragnących unikatowych tkanin o ponad przeciętnej jakości i delikatności, możemy zaoferować luksusową pościel wykonaną z krystalicznej satyny 1000 thread count, która będzie wyglądać zdumiewająco w każdej sypialni oraz jako pościel w pokoju hotelowym. Natomiast, ręczniki z bawełny egipskiej, ręczniki hotelowe to: 650 GSM, 770 GSM oraz ekskluzywne ręczniki 900 GSM. Taka grubość bawełny egipskiej zapewnia nieskazitelną puszystość oraz bardzo dobre właściwości chłonne, a zarazem dużą wytrzymałość. Każda wykonana pościel, obrusy na wymiar odznaczają się dużą dbałością o szczegóły oraz dostosowaniem do potrzeb klienta. Zachęcamy do kontaktu z nami i zapytania o nasz katalog elektroniczny, w którym znajduje się pościel z bawełny egipskiej, obrusy i przykładowe wzory ekskluzywnej pościeli. Więcej informacji o bawełnie egipskiej oraz o naszych ekskluzywnych tkaninach znajdą Państwo w zakładce: bawełna egipska, ekskluzywna pościel oraz obrusy. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo również zakupić markowe ubrania tj. krawaty, bokserki, paski, spodnie, bieliznę męską/damską, koszulki, a także szlafroki satynowe.

 

Prawa autorskie © : Żadna część, zdjęcia lub treści z tej strony nie mogą być powielane, modyfikowane lub kopiowane w jakikolwiek sposób bez uprzedniej pisemnej zgody Linen-fashion.

 

Wszelkie znaki towarowe prezentowane na tej witrynie zostały użyte w celach informacyjnych i należą one do ich właścicieli. Linen-fashion nie posiada żadnych powiązań gospodarczych z uprawnionymi do znaków towarowych. Więcej o nas można przeczytać w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl