Dbałość o klienta

 

Sklep prokonsumecki

Płatności

dotpay logo

Promocje, zniżki i rabaty

1. Wstęp.

Tylko zarejestrowani Klienci mają możliwość otrzymywania wszelkiego rodzaju promocji, zniżek czy rabatów. W tym celu, zachęcamy wszystkich do zgodny na otrzymywanie firmowego Newsletter-a. Cyklicznie, będą w nim publikowane promocje, zniżki czy rabaty dla zarejestrowanych Klientów.

W zamówieniu końcowym, przed dokonaniem płatności zarejestrowani Klienci mają możliwość wprowadzenia kodu rabatowego. System nie akceptuje łączenia zniżek/rabatów (np. jeśli jest aktywny rabat grupowy oraz indywidualny). W tym wypadku Klientowi zostaje przyznana wyższa zniżka/rabat z dotychczas wprowadzonych.


2. Rabat indywidualny - Poleć Nas.

Ta forma indywidualnego rabatu jest dostępna dla każdego Klienta zarejestrowanego na naszej witrynie.

Wystarczy, że Państwa znajomy/-a zarejestruje się u nas i dokona zakupu za kwotę  min. 200 zł, to  otrzymają Państwo rabat złotówkowy w wysokości 20 zł. W tej formie nie ma ograniczeń, czyli jeśli Państwo polecą nas swoim 20 znajomym to otrzymają Państwo, aż 400 zł na zakupy w naszym sklepie.

Prosimy pamiętać, aby kwota się zsumowała muszą Państwo podać wszystkich znajomych podczas jednego zgłoszenia (w innym wypadku otrzymają Państwo jednostkowe rabaty po 20 zł). Aby dokonać zgłoszenia wypełnij nasz formularz kontaktowy, wpisując w tytule - Rabat indywidualny - Polec Nas. Następnie, wypisując w treści Imiona oraz Nazwiska wszystkich Państwa znajomych, którzy dokonali u nas zakupu na kwotę min. 200 zł. W ciągu 5 dni roboczych, sprawdzimy podane informacje i powiadomimy Państwa o wysokości przyznanego rabatu indywidualnego, który mogą Państwo wykorzystać na zakupy w naszym sklepie.


3. Złoty, Srebrny oraz Brązowy Klient.

W tej formie biorą udział wszyscy zarejestrowani Klienci będącymi osobami fizycznymi. Nie wymagamy konieczności dodatkowej rejestracji lub poinformowania Nas o tym fakcie. Aby, zostać naszym wyjątkowym Klientem wystarczy po prostu dokonywać zakupu w naszym sklepie.

Kwota wydana na indywidualne zakupy się nie liczy. To co jest ważne, to suma jaka została wydana w naszym sklepie przez całe sześć miesięcy. Po tym okresie, będziemy publikować imiona oraz miejscowości (po wcześniejszej zgodzie Klienta indywidualnego), kto uzyskał status Klienta Złotego, Srebrnego lub Brązowego. Każda z tych osób będzie otrzymywać przez kolejne 6 miesięcy rabaty indywidualne oraz inne formy podziękowania za uzyskany status.

Klient Złoty będzie otrzymywał od 15% - 20% zniżki na zakupy.

Klient Srebrny będzie otrzymywał od 10% - 15% zniżki na zakupy.

Klient Brązowy będzie otrzymywał od 5% - 10% zniżki na zakupy.

Zniżki do 50%

Zniżki przy zakupie:

200 zł - 20%

500 zł - 30%

1000 zł - 50%

Nasz ekskluzywny asortyment wykonany jest z wysokiej jakości bawełny egipskiej i zalicza się do niego m.in. ekskluzywna pościel z bawełny egipskiej satyna, ręczniki z bawełny egipskiej, szlafroki z bawełny egipskiej/bambusa oraz dywaniki łazienkowe z bawełny egipskiej. Pościel oraz obrusy szyte są z satyny bawełnianej o jakości 280 oraz 560 thread count z bardzo dużą dokładnością. Dla klientów pragnących unikatowych tkanin o ponad przeciętnej jakości i delikatności, możemy zaoferować luksusową pościel wykonaną z krystalicznej satyny 1000 thread count, która będzie wyglądać zdumiewająco w każdej sypialni oraz jako pościel w pokoju hotelowym. Natomiast, ręczniki z bawełny egipskiej, ręczniki hotelowe to: 650 GSM, 770 GSM oraz ekskluzywne ręczniki 900 GSM. Taka grubość bawełny egipskiej zapewnia nieskazitelną puszystość oraz bardzo dobre właściwości chłonne, a zarazem dużą wytrzymałość. Każda wykonana pościel, obrusy na wymiar odznaczają się dużą dbałością o szczegóły oraz dostosowaniem do potrzeb klienta. Zachęcamy do kontaktu z nami i zapytania o nasz katalog elektroniczny, w którym znajduje się pościel z bawełny egipskiej, obrusy i przykładowe wzory ekskluzywnej pościeli. Więcej informacji o bawełnie egipskiej oraz o naszych ekskluzywnych tkaninach znajdą Państwo w zakładce: bawełna egipska, ekskluzywna pościel oraz obrusy. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo również zakupić markowe ubrania tj. krawaty, bokserki, paski, spodnie, bieliznę męską/damską, koszulki, a także szlafroki satynowe.

 

Prawa autorskie © : Żadna część, zdjęcia lub treści z tej strony nie mogą być powielane, modyfikowane lub kopiowane w jakikolwiek sposób bez uprzedniej pisemnej zgody Linen-fashion.

 

Wszelkie znaki towarowe prezentowane na tej witrynie zostały użyte w celach informacyjnych i należą one do ich właścicieli. Linen-fashion nie posiada żadnych powiązań gospodarczych z uprawnionymi do znaków towarowych. Więcej o nas można przeczytać w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl