Dbałość o klienta

 

Sklep prokonsumecki

Płatności

dotpay logo

Targi - Luksusowe produkty

Linen-fashion na targach Invest Hotel 2014

Każdy hotel posiadający ekskluzywny pokój oraz asortyment jest w stanie zauważyć niespotykane produkty od Linen-fashion wykonane na życzenie. Dlatego publikujemy i wystawiamy ponadprzeciętne pościele, ekskluzywne ręczniki 770 GSM oraz 900 GSM, szlafroki 550 GSM, a także bardzo grube prawie 2 cm dywaniki łazienkowe 1400 GSM, które są wyznacznikiem asortymentu niespotykanego na rynku polskim.

Zalecamy zapoznać się z poniższym video obrazującym nasz niespotykany asortyment.

 

Cały nasz asortyment był ukazany właścicielom oraz osobą decyzyjnym w hotelach 4 oraz 5* aby mogli zauważyć jak bielizna pościelowa, stołowa oraz łazienkowa mogła być dostosowana do celów, wymagań, wystroju oraz kolorów pokojów hotelowych.

Nasz asortyment jest nietuzinkowy i w pełni dostosowany do luksusowych wymagań klientów odwiedzających hotele. Każdy nasz projekt wnosi do pokoju hotelowego odcień świeżości, luksusu, dopasowania do wystroju, a także ukazuje ekskluzywne tkaniny, które z pewności będą doceniane przez każdego klienta zasypiającego w tak delikatnych oraz ślicznych pościelach.

Linen-fashion jest jedyną firmą w Polsce dostarczającą tak luksusowe pościele, obrusy, serwetki, szlafroki, ręczniki oraz dywaniki łazienkowe. Co nas wyróżnia? Odpowiedzą na te pytanie jest: tkanina, do których należny bawełna egipska satyna 560 thread count, najlepsza tkanina używana do bielizny pościelowej oraz stołowej - satyna krystaliczna 1000 thread count, indywidualne podejście oraz realizowanie każdych wymagań, które klient sobie zaprojektował. W tym celu jesteśmy w stanie dobrać kolory, wzory, asortyment który będzie odzwierciedlał luksus pokoju hotelowego.

A co za tym idzie każdy klient odwiedzający hotel wróci do tego samego pokoju, aby być ponownie otoczony znakomitą bawełną egipską oraz niespotykanym wzornictwem.

 

Invest hotel - Linen-fashion
Ekskluzywne obrusy, serwetki Ekskluzywne pościel Ekskluzywne pościel Ekskluzywne pościel Ekskluzywne pościel Ekskluzywne obrusy, serwetki Ekskluzywne ręczniki, szlafroki

 

 

Powyższe zdjęcia obrazują asortyment ukazany przez Linen-fashion na targach w 2014 roku. Jeżeli chcieliby Państwo zamówić jakiekolwiek produkty z prezentowanego asortymentu to prosimy o złożenie zamówienia w obsłudze klienta podając wymagane rozmiary, wzory, kolory oraz indywidualne wymagania, a my postaramy się przesłać wycenę w ciągu 48 godzin.

Więcej informacji o bawełnie egipskiej znajduje się w zakładce 'bawełna egipska', gdzie opisujemy jej znakomite właściwości dla sektora hotelowego oraz jachtowego.

Zniżki do 50%

Zniżki przy zakupie:

200 zł - 20%

500 zł - 30%

1000 zł - 50%

Nasz ekskluzywny asortyment wykonany jest z wysokiej jakości bawełny egipskiej i zalicza się do niego m.in. ekskluzywna pościel z bawełny egipskiej satyna, ręczniki z bawełny egipskiej, szlafroki z bawełny egipskiej/bambusa oraz dywaniki łazienkowe z bawełny egipskiej. Pościel oraz obrusy szyte są z satyny bawełnianej o jakości 280 oraz 560 thread count z bardzo dużą dokładnością. Dla klientów pragnących unikatowych tkanin o ponad przeciętnej jakości i delikatności, możemy zaoferować luksusową pościel wykonaną z krystalicznej satyny 1000 thread count, która będzie wyglądać zdumiewająco w każdej sypialni oraz jako pościel w pokoju hotelowym. Natomiast, ręczniki z bawełny egipskiej, ręczniki hotelowe to: 650 GSM, 770 GSM oraz ekskluzywne ręczniki 900 GSM. Taka grubość bawełny egipskiej zapewnia nieskazitelną puszystość oraz bardzo dobre właściwości chłonne, a zarazem dużą wytrzymałość. Każda wykonana pościel, obrusy na wymiar odznaczają się dużą dbałością o szczegóły oraz dostosowaniem do potrzeb klienta. Zachęcamy do kontaktu z nami i zapytania o nasz katalog elektroniczny, w którym znajduje się pościel z bawełny egipskiej, obrusy i przykładowe wzory ekskluzywnej pościeli. Więcej informacji o bawełnie egipskiej oraz o naszych ekskluzywnych tkaninach znajdą Państwo w zakładce: bawełna egipska, ekskluzywna pościel oraz obrusy. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo również zakupić markowe ubrania tj. krawaty, bokserki, paski, spodnie, bieliznę męską/damską, koszulki, a także szlafroki satynowe.

 

Prawa autorskie © : Żadna część, zdjęcia lub treści z tej strony nie mogą być powielane, modyfikowane lub kopiowane w jakikolwiek sposób bez uprzedniej pisemnej zgody Linen-fashion.

 

Wszelkie znaki towarowe prezentowane na tej witrynie zostały użyte w celach informacyjnych i należą one do ich właścicieli. Linen-fashion nie posiada żadnych powiązań gospodarczych z uprawnionymi do znaków towarowych. Więcej o nas można przeczytać w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.

Sklep internetowy Shoper.pl